چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
berooz
۰۱:۰۴:۳۷
کد خبر: ۱۰۰۱۶۹
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
به همت خبرنگاران و عکاسان استان فارس؛
سازمان بسیج رسانه استان فارس به همت خبرنگاران و عکاسان استان فارس برای دومین سال پیاپی فارس به عنوان سازمان برتر بسیج رسانه کشور انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس، میلاد امیری نژاد رئیس این سازمان در جمع خبرنگاران گفت: در این دوره سه روزه که با حضور روسای سازمان بسیج رسانه کشور و روسای شورای عالی و برخی نخبگان رسانه ای در تهران برگزار شد که دیدار با رئیس بسیج مستعضفین و همچنین دیدار با مراجع قم و تجدید میثاق باآرمان های امام راحل از برنامه های این دوره بوده است.

امیری نژاد بیان کرد: به لطف تلاش همکاران و اصحاب رسانه محترم استان، سازمان بسیج رسانه فارس برای دومین سال موفق به کسب عنوان برتر سازمان های بسیج رسانه کشور شد.

برای دومین سال پیاپی انتخاب سازمان بسیج رسانه استان فارس به عنوان سازمان برتر بسیج رسانه کشور

وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته سازمان بسیج رسانه فارس در سال جاری افزود: با همکاری اصحاب رسانه استان، در سال جاری موفق به رونمایی و انتشار دو کتاب عکس نفیس به نام "شاهدان بصیر" با موضوع تشییع شهدای گمنام در استان و "موکب عشق" با موضوع پیاده روی اربعین حسینی شده ایم که در نوع خود، برای نخستین بار صورت گرفت.


مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس با اشاره به برگزاری برنامه های این سازمان در سال 95، بیان کرد: برگزاری دوره های گوناگون آموزشی و حلقه های فکری مطالعاتی صالحین و طرح ولایت ویژه اصحاب رسانه و برگزاری نخستین کاروان پیاده روی اصحاب رسانه در اربعین حسینی از جمله برنامه های شاخص اجرا شده در سال گذشته توسط این سازمان است.


امیری نژاد در ادامه با اشاره به برنامه های آینده این سازمان، خاطرنشان کرد: برگزاری نخستین جشنواره ملی فجر انقلاب در سال جاری از دیگر اقدامات مهم این سازمان بوده که امیدواریم با همکاری خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه، به یک جریان خبری ارزشی در عرصه رسانه تبدیل شود.

برای دومین سال پیاپی انتخاب سازمان بسیج رسانه استان فارس به عنوان سازمان برتر بسیج رسانه کشور

وی تصریح کرد: سازمان بسیج رسانه جذب حداکثری و دفع حداقلی و دفاع منطقی از آرمانهای انقلاب را وظیفه خود می داند و در این راستا، تلاش می کند با همیاری اصحاب ولایتمدار استان جبهه رسانه ای مدافع آرمانهای انقلاب اسلامی را تشکیل دهد.


امیری نژاد نوآوری، خلاقیت در ارائه طرح های اجرا شده در یک سال، پشتکار در تحقق آرمان های اهداف ابلاغیه سازمان را ملاک ها و معیارهای برتر شدن سازمان بسیج رسانه برای دومین بار در کشور دانست.


برای دومین سال پیاپی انتخاب سازمان بسیج رسانه استان فارس به عنوان سازمان برتر بسیج رسانه کشور
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: